Milí zákazníci, vezměte prosím na vědomí a zohledněte ve svých plánech, že pokud chcete mít něco z naší nabídky do Vánoc, je třeba objednat nejpozději v pondělí 17.12.2018. Poslední objednávky v tomto roce odešleme 21.12.2018. V době od 24.12. do 1.1. budeme odpočívat. Objednávky, které k nám dorazí mezi 22.12.2018 a 1.1.2019, budeme postupně expedovat od 2.1.2019. Děkujeme za pochopení a přízeň. Přejeme vám krásný konec roku. Váš team Redhead Studio
Značka: 58products

Bláznivá miska "utržená ze řetězu" 2600 ml

893 Kč
Skladem (5 ks)
  • objem: cca 2600 ml
  • výška: 10,9 cm
  • průměr: 22,4 cm
  • vhodné do myčky na nádobí a mikrovlné trouby
  • tvrzený porcelán
  • 100% vyrobeno s láskou v Německu
Můžeme doručit do:
12.12.2018
Kategorie: Keramika

Bláznivá miska “Utržená ze řetězu” vám bez jediného slova dovolí, abyste s ní sdíleli jeji emoce, miska vám doslova vezme dech.

Miska a hrnky jsou vyrobeny z kvalitního porcelánu a existují v různých velikostech. Od nejmenších hrnečků na dobré „presso“, až po velké džbánky na čaj. Porcelán je vhodný k ohřívání v mikrovlnné troubě a můžeme jej bez obav vložit i do myčky.

Tyto roztomilé pohledy mohou rozjasnit tváře lidem nejen ve vaší rodině, ale také ve společnosti, která přišla posedět do příjemné kavárny. Není nad to zasmát se s člověkem, kterého máte rádi...ještě když se k vám přidá takovýto maličký kamarád jako tahle miska.

Užijte si chvíle plné kouzelných okamžiků a darujte úsměv sobě i lidem okolo ?

Táto bláznivá porcelánová miska je vhodná na müsli, polévky, těstoviny, sladkosti a mnoho dalšího. Miska je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu, který se jen tak nerozbije. Je proto také skvělým prostředkem, jak udělat dětem zábavnou snídani, od které nebudou chtít odejít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: