Milí zákazníci, vezměte prosím na vědomí a zohledněte ve svých plánech, že pokud chcete mít něco z naší nabídky do Vánoc, je třeba objednat nejpozději v pondělí 17.12.2018. Poslední objednávky v tomto roce odešleme 21.12.2018. V době od 24.12. do 1.1. budeme odpočívat. Objednávky, které k nám dorazí mezi 22.12.2018 a 1.1.2019, budeme postupně expedovat od 2.1.2019. Děkujeme za pochopení a přízeň. Přejeme vám krásný konec roku. Váš team Redhead Studio
Značka: MartinaZ

MartinaZ batoh pro děti "žirafa" Neo

879 Kč 879 Kč / 1 ks
Vyprodáno
  • ORIGINÁL OD MARTINAZ
  • 3D zvířecí batoh
  • pro dívky a chlapce
  • vyrobeno z měkkého, lehkého, pružného neoprenu
  • lze prát v pračce
  • eco materiál s kvalitní povrchovou úpravou
  • přátelská velikost 28 x 23 cm
Kategorie: Batohy
hmotnost: 259 g
výška: 30 cm
šířka: 23 cm
tloušťka: 13 cm
materiál: neoprén
Položka byla vyprodána…

Víte jaká je to práce, aby se vaše ratolest ráno připravila do školky? Hraje si u stolu s hračkama a u toho se dívá v televizi na pohádky,. Je těžké ji přimět se soustředit na ranní povinosti. 

Ale je tu řešení!

Rozkošný batůžek žirafa bude vaše dítě považovat za neodolatelné a bude ho milovat. Je vyroben z vysoce kvalitního neoprenu, což znamená, že je lehký a lze ho prát v pračce.

Vzhledem k tomu, že moje holčička používá batoh koťátko, byla ráno jako ve zjevení! Obvykle je příliš zaneprázdněna kartáčováním vlasů, hledáním těch správných sponek, víte jak to je? Ale s tímto batůžkem, se teď balí jako profesionál a těší se až půjde ven. 

Takže pokud chcete to samé, pořiďte svému děťátku tento batoh a uvidíte ráno tu změnu :)

 

ORIGINÁL batůžku navrhnutý společností MartinaZ, který dbá na pečlivý výběr materiálu a jeho kvalitní zpracování. Po internetu kolují levné napodobeniny těchto batůžků. Tyto napodobeniny nesplňují výrobní ani materiálové postupy. Obrázky originálu jsou využívány, a proto není rozdílnost kvalit ihned rozpoznatelná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: